TAPETY

logo_Elitis_2x

Nowoczesne i ekskluzywne tapety

Elitis to producent ekskluzywnych i innowacyjnych tapet oraz oklein ściennych.

Firma założona została przez Patrice Marraud de Grottes w 1988 roku.

Firma Elitis swoje inspiracje do tworzenia awangardowych dekoracji ściennych czerpie prosto z natury, o czym świadczy produkcja tapet powlekanych naturalnymi materiałami. Ekskluzywne tapety powleczone są lnem, jedwabiem oraz bambusem. Materiały dopracowywane są z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. Poprzez ich barwienie i powlekanie, a także klejenie oraz łączenie uzyskujemy nowoczesne tapety wysokiej jakości. Wielu klientów określa tapety Elitis jako kwintesencja dzieła sztuki. Kolekcje takie, jak „Kandy”, „Orient Express” lub „ Chance”, jak również ”Alliances”, tworzą nowe niepowtarzalne oblicze dekoracji ściennych w świecie tapet.

Casadeco_Portofino_Banner_775px

Od 40 lat produkowane we Włoszech czynią na świecie ogromną wartość dla branży tapet. Dziś mogą się pochwalić jednym z pierwszych serii włoskich tapet i to było połączenie twórczej doskonałości oraz produkcji najwyższej jakości. Ich kolekcje dekoracji mieszkania, biura, studia, apartamenty, wille, a nawet zamki znajdujące się w ponad 30 krajach w Azji, Afryce, Ameryce i Europie.

„Klienci wybrali nas, ponieważ jesteśmy mistrzami w aranżacji pokoi z tapet: dbamy o ekskluzywnych kreacje i o to, aby być naturalnym uzupełnieniem dla wybranych projektu mebli.”

 

logo

W 2006 roku, firma Kandola została ogłoszona najlepszym producentem tkanin w Wielkiej Brytanii. Ten sukces zachęcił projektantów do podjęcia kolejnego wyzwania. Od 2007 Kandola zajmuje się produkcją ekskluzywnych tapet.

logo_jv_design

Firma Jannelli and Volpi została założona w 1961 roku przez Oreste Jannelli z żoną i kuzynów.

J&V to włoski lider w produkcji tapet, mebli i tkanin, który utrzymuje swoją pozycję dzięki tworzeniu produktów o najwyższych standardach stylu i jakości.

2012

Kolekcja tapet ściennych Prestigious Textiles oferuje ekscytujące wzory i kolory zarówno dla całych pomieszczeń jaki dla efektownych ścian za łóżkiem, telewizorem czy meblami. Tapety PT stworzą spójną całość z Twoim wnętrzem.