SZTUKATERIA

_logo_MD_Collection_gold_2

Sztukateria – listwy dekoracyjne i przypodłogowe

Współpracujemy z trzema znanymi w branży dekoracji wnętrz markami sztukaterii wewnętrznych i zewnętrznych, takimi jak Mardom Decor, Orac Decor oraz NMC. Sztukateria wewnętrzna, jak i zewnętrzna jest projektowana oraz wykonywana w oparciu o oczekiwania konsumentów. Jednak sztukateria nie jest jedynym produktem sprzedawanym przez naszą firmę. Dekoracje ścienne wydobywają z wnętrza charakter oraz nadają mu indywidualny wygląd. W ofercie wymienionych wcześniej producentów znaleźć można również listwy przypodłogowe różnych rodzai oraz listwy ozdobne ścienne. Oferta obejmuje również listwy dekoracyjne, które doskonale sprawdzą się jako sztukateria sufitowa oraz ozdobne listwy przypodłogowe. Dopracowana stylistyka oraz wysoki standard, są najczęstszymi powodami zakupu danych produktów przez naszych klientów. Prowadzimy również profesjonalne doradztwo dotyczące doboru odpowiednich dekoracji wnętrza.

Dopracowana stylistyka i wysoki standard wykonania — to najczęstsze powody, dla których klienci wyróżniają produkty Mardom Decor.

Orac-decor

Od dziesięcioleci firma Orac jest liderem na profesjonalnym rynku produktów aranżacji wnętrz. W ofercie firmy znajdują się: sztukateria wewnętrzna, listwy dekoracyjne, listwy ozdobne, listwy przypodłogowe, dekoracje ścian.

nmc-listwy-dekoracyjne-ppuh-stemar-rocko-sj